Hliníkové okenice s pevnými lamelami

 

Okenice plní několik důležitých funkcí zároveň. Zvyšují komfort užívání interiéru stíněním přímého slunce, jsou účinnou ochranou proti větru, odklání prudkou spádovou vodu. Snižují pronikání hluku, v zimních měsících brání únikům tepla velkou skleněnou plochou a efektivně snižují náklady na vytápění. Při pevném uzavření zvyšují úroveň zabezpečení celého objektu. V neposlední řadě také doplňují vzhled domu, zvyšují jeho atraktivitu a dodávají originální styl.

 

Okenice s pevnými lamelami můžete vybírat v několika variantách provedení. Otočné lamely, pevně pootevřené i pevně uzavřené. Sklon lamel a propustnost světla můžete volit individuálně podle dopadu přirozeného denního světla, způsobu využití interiéru i specifických požadavků.

 

Hliníkové okenice jsou skvělou variantou, která garantuje dlouhou životnost. Lamely není třeba udržovat ani pravidelně kontrolovat. Speciální povrchová úprava zajistí skvělý vzhled, barevnou i tvarovou stálost. Hliník je lehký, nezatíží konstrukci stavby, nevyžaduje složité technické úpravy při instalaci.

 

Okenice se pevnými lamelami doporučujeme k osazení rodinný domů, bytových jednotek. Skvěle doplní vzhled administrativních budov nebo provozoven. Barvu lamel, velikost okenic i způsob zpracování zcela přizpůsobíme vašim požadavkům a představám.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode