Hliníkové okenice s pohyblivými lamelami

 

Hliníkové okenice představují krásné a praktické řešení. Pevná plocha okenic stíní přímé sluneční záření, odklání vítr a spádovou vodu. Má nezastupitelné výhody v dobré izolaci zvuku i tepla, v zimních měsících brání tepelným únikům velkou skleněnou plochou a účinně tak snižuje náklady na vytápění. Neméně důležitá je také funkce zabezpečení interiéru. Z vnějšího pohledu zvyšuje atraktivitu celého objektu a dodává mu originální vzhled.

 

Hliník nevyžaduje pravidelnou údržbu ani častou obnovu úpravy povrchu. Skvěle odolává vodě, vlhkosti, prachu i změnám teplot. S dlouhodobou garancí vykazuje tvarovou i barevnou stálost. Lehká konstrukce se při montáži uzpůsobí jednoduchým kotvícím systémem.

 

Pohyblivé lamely dodají vysokou variabilitu využití stínící plochy. Míru stínění můžete snadno měnit v závislosti na vývoji počasí nebo podle aktuálních potřeb. Nabízíme vám zakázkovou výrobu a montáž okenice s pohyblivými lamelami. Návrh přesně uzpůsobíme stylu objektu i vašim představám. Investice do okenic zvýší komfort užívání interiéru, zvýší vaší bezpečnost a dodá domu trvale krásný vzhled.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode