Skládané hliníkové okenice

 

Okenice představují vysoce účinný bezpečnostní prvek. Zvyšují ochranu interiéru před vniknutím nežádoucích osob, snižují dopady hluku i prachu z vnějšího prostředí. Účinně také tlumí dopad spádové vody, větru, zvyšují tepelný komfort interiéru. V letních měsících cloní dopady přímého slunečního světla, v zimních měsících snižují tepelné úniky a pomáhají snižovat náklady na vytápění. Pohodová atmosféra interiéru a krásný vzhled z pohledu zvenčí i uvnitř zvýší atraktivitu bydlení.

 

Okenice využívají několik konstrukčních variant. Panelová křídla vytvoří efekt úplného zatemnění interiéru. Skládací okenice využívají zpravidla dvě křídla pevně zakotvená po obou stranách ostění. U menších oken nebo atypických řešení je možné využít i jednoduché nebo skládané křídlo, které je připevněné pouze z jedné strany okna.

 

Plocha lamel dává také na výběr. Kromě pestré barevné škály podle vzorníku RAL můžete volit lamely pevně ukotvené, pootevřené nebo otočné. Hliníkové okenice dávají na výběr v konstrukci, barvě i stylu provedení. Skvěle doplní moderní vzhled velkých budov - administrativních komplexů i bytových jednotek. Jemně a originálně působí i v instalaci rodinných domů.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode