Sklenářství Jižní Čechy

Působíme nejen po celém jihočeském kraji, ale také v přilehlých krajích a v Rakousku.

Zajistíme pro vás okamžité opravy. V případě nehody jsme schopni pohotově zajistit poškozené okno, dveře či jinou skleněnou výplň. Disponujeme velkou skladovou zásobou materiálu všech typů. Bez prodlevy jsme schopni přesně zaměřit a odstranit narušené části výplní a rovnou upravit místo do požadovaného původního stavu.

Zabýváme se zasklíváním, dodávkou izolačních dvojskel a trojskel, bezrámovým zasklíváním. Naše služby vám nabízíme i v oblasti interiérových úprav. Provádíme montáž prosklených schodišť, stěn i podlah. Podle náročnosti plochy vybíráme kvalitní materiál s vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Kraje a rohy jsou opracovány do bezpečných oblých tvarů. Povrch skla můžeme podle vašeho požadavku dále upravit a zvýraznit broušením nebo pískováním.

Často žádanou realizací je i výstavba skleníků nebo rozšíření venkovního sezení o krytou část. Zimní zahrady, terasy nebo balkony budete moci využívat i v nepříznivém počasí v plném komfortu a závětří.

Naše profesionálně vybavená dílna je vám zcela k dispozici i pro realizaci designérských doplňků. Můžeme pro vás zhotovit různé typy vybavení, jako jsou oblíbené skleněné stolky, policové systémy, ale také na míru zhotovená terária a akvária. Zajímavým doplňkem jsou i designová zrcadla.

Kdykoli se na nás můžete obrátit. Přiblížíme vám postup realizace, časovou i finanční náročnost zadaného projektu. Poradíme vám, jak lépe využít sklo a zvelebit váš dům i zahradu.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode