Zimní zahrady a pergoly

 

Obytnou plochu domu můžete efektivně rozšířit o další prostory. Venkovní sezení skvěle naváže na uzavřený interiér, otevře nový prostor k příjemné relaxaci, setkání s rodinou i soustředěné práci.

Pergoly i zahrady využívají praktickou konstrukci, která je ukotvena k jedné obvodové zdi. Přímým průchodem vstoupíte z obývacího pokoje do nového interiéru, který je vzdušný, volný a vytvoří elegantní most mezi pevným chráněným bytem a volnou zahradou.

 

Stěny i stříška zimní zahrady jsou často řešeny skleněnou plochou. Nerušený výhled do okolí neomezují změny počasí. V případě deště, větru nebo nízkých teplot jste chráněni dokonalým závětřím.

 

Nabízíme vám realizaci zimní zahrady nebo pergoly přesně podle vašich představ. Základní návrh a měření zpracujeme podle zadání, navrhneme vám ideální způsob vedení konstrukce i řešení výplní. Disponujeme veškerou technikou i bohatou skladovou zásobou materiálu. Zahrady a pergoly doplníme o elegantní zdobné prvky. Vždy dbáme na pečlivé zhotovení všech částí. Zohledníme pevné a odolné materiály, které zvýší užitnost prostoru, dodají mu trvale krásný vzhled a zajistí i snadnou údržbu.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode