Sortiment skla

Skla s bezpeč nostní f ólií

Ornamentní skla

Vzorník barevných skel

 

Sklo má nezastupitelnou roli v řadě stavebních prvků a úprav. Je pevným a stálým doplňkem, zvyšuje estetický dojem interiéru a přidává hodnotné vlastnosti pro komfortní užívání prostoru. Sklo nemusí pouze vyplňovat rám okna nebo dveří. Skleněné předělové příčky, výplně zábradlí, ale i police, stupně schodiště nebo obklady pozdvihnou úroveň interiéru, dodají mu neopakovatelné kouzlo a originalitu. Pro jakékoli práce s návrhem a začleněním skla do interiéru vám nabízíme bohaté portfolio zpracování i barev.

Skla s bezpečnostní folií

Bezpečnostní fólie výrazně zvyšuje pevnost a odolnost skla, je skvělým řešením nejen pro ochranu velkých ploch výkladů nebo oken veřejných provozoven nebo obchodů. Prakticky zvýší bezpečnost míst s vysokým pohybem osob - školní třídy, veřejné chodby, vstupy do budov. Podle záměru využití vám můžeme doporučit i kombinace s více vrstvami. Skla dodáváme přesně podle požadovaných rozměrů i vlastností.

Ornamentní skla

Tabule, které slouží k výplni dveří, rámů, příček nebo zábradlí můžete oživit jemnými i výraznými vzory. Portfolio vzorů nabízí elegantní jemné desény, ale také stylizace rostlin, květin nebo geometrických tvarů. Vybírat můžete jemné naznačení nebo vzor, který vytvoří stínění.

Vzorník barevných skel

Neprůhledná barevná skla využijete jako obklady, dělící příčky, nebo zajímavé plochy k vybavení nábytku. Vybírat můžete podle vzorníku v odstínech RAL. Sklo je vhodné pro jakékoli úpravy řezáním, lepením i vrtáním.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode