Posuvné okenice

 

Posuvné okenice jsou skvělým řešením pro trvalé vybavení rodinných domů, ale i bytů nebo kanceláří. Elegantní provedení a možnost variabilně měnit rozsah zaclonění uspokojí i náročné uživatele. Moderní vzhled podtrhne originální styl domu. Praktické vlastnosti zvýší komfort užívání interiéru po celý rok.

 

Okenice plní důležité funkce v ochraně. Pevné zakrytí zvyšuje zabezpečení celého objektu proti vniknutí nežádoucích osob v době vaší nepřítomnosti. Celoročně účinně chrání okna i navazující interiér před větrem i deštěm, vlivem horka od slunce i promrzání v zimních měsících. Okenice mají skvělé tepelné izolační vlastnosti. V zimních měsících dokážou efektivně snížit náklady na vytápění, zabraňují únikům tepla z velkých ploch oken. Důležitá je také vynikající izolace vůči hluku.

 

Posuvné okenice můžete upravit přesně podle individuálních potřeb. Můžete využívat plné clonění nebo zakrýt jen exponovanou část. Dávají vám naprostou flexibilitu. Posunem podél zdí dodáte domu moderní a jedinečný vzhled.

 

Hliníkové posuvné okenice nevyžadují náročnou údržbu. Hliník je upraven povrchovou úpravou, garantuje dlouhou životnost i v návětrné a sluneční straně. Barevně je možné okenice přesně uzpůsobit vzhledu domu i jeho okolí.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode